See firma on müügis

Triinu pubi

 • Riik:Eesti
+37256886800
Teenusepakkuja: Toitlustus
Firma müügi info

Müüa tegutsev pubi Abja-Paluojal, Uulu (Pärnu) - Valga mnt ääres!

Üldpind 178 m² Elektrivarustus 100 A, 3 faasi Tsentraalne vesi- ja kanalisatsioon Küte: kamin, õhksoojuspump Kõrvalhoone Parkimisplats Terrass Hinna sees kogu inventar, load, kooskõlastused Kinnistu suurus 1708 m² Katastri tunnus 10701:003:0670

 • Müüdava osaluse suurus (%):100
 • Aktsiakapital (EUR):0
 • Kohustused (EUR):0
 • KM 0% Hind (EUR):149500
Üldine informatsioon
 • Ärinimi:Triinu pubi
 • Juriidiline nimi:
 • Linn:Abla-Pajuoja
 • Aadress:Jaama tn 2
 • Telefon:+37256886800
 • E-mail:mariokarro@gmail.com
Firma kirjeldus:

Triinu pubi on toimiv pereäri ning uuel kõrtsmikul on alustamiseks olemas kõik vajalikud seadmed, inventar ja dokumendid. Kahvlist kassani ja kastrulitest kardinateni, nagu öeldakse. Kääri aga käised üles ja hakka pihta! Täida puhvet rõõmsa jutuvada ning hõrkude aroomidega!

Hoone on ehitatud 2007. aastal spetsiaalselt toitlustusasutuseks. Kuid on võimalik lihtsate ümberehitustega kohandada elamuks, kontoriks või mõneks muuks ärihooneks!

Majas on ruumikas teenindussaal koos baariletiga (90m2), tualetid külastajatele ( 2 tk.), sisustatud köök (40 m2) , töötajate riietusruum, duširuum-WC, laoruumid, abiruum.

Köök on sisustatud kaasaegse profitehnikaga: gaasipliit, konvektsioonahi, fritüürid, külmsahtlitega töölauad, külmikud, sügavkülmad, vahustaja, nõudepesumasin, jäämasin jms. KÕIK ON HINNA SEES!

Teenindussaal on sisustatud kõige vajamineva inventariga: lauad, toolid, baarilett, riiulid, kassasüsteem koos laoprogrammiga, helitehnika ja tv lahendus.

Olemas on kõik toitlustusasutuse tegevuseks vajaminevad load ja kooskõlastused.

Majal on kaks terrassi (ehitatud 2015.a.): Peaterrass asub maja ees pääsuga saalist ja avanemisega maja ette (40 m²). Sinna mahub hulga istumiskohti koos päikese/vihma varjualustega. Teine terrass asub maja taga, tagumise ukse ees. See on väiksem ja on mõeldud eelkõige töötajatele ja personalile.

Hoonel on 3 eraldi sissepääsu: kauba laadimiseks, teenindava personali sissepääs ning külastajate sissepääs. Peasissepääs, mis on mõeldud külastajatele, on kahepoolse klaasuksega. Sellelt pääseb ka terrassile.

Ruume köetakse kamina ja õhksoojuspumbaga. Paigaldatud on sundventilatsioon, soe vesi tuleb elektriboilerist, elektri võimsus on 3 x 100A.

Krundil asub lisaks pubihoonele veel aiamaja (16 m²).

Paigaldatud valve- ja tuletõrjesignalisatsioon.

Väga hea asukoht Valga - Pärnu maantee ääres, lihtne juurdepääs ning mugav parkimine siseõues!

KOKKUVÕTTE INFO:

Üldpind 178 m² Elektrivarustus 100 A, 3 faasi Tsentraalne vesi- ja kanalisatsioon Küte: kamin, õhksoojuspump Kõrvalhoone Parkimisplats Terrass Hinna sees kogu inventar, load, kooskõlastused Kinnistu suurus 1708 m² Katastri tunnus 10701:003:0670